İLETİŞİME GEÇİN

İstanbul Petek Temizleme Servisi - Kaliteli Hizmet Profesyonel Ekibimizle Sizinleyiz
Sıcak kış günleri için petek temizliği yaptırın.

Bağcılar Petek Temizleme

Petek temizleme hizmeti düzenli olarak yapılması gereken ve ev içi petek sistemini korumak için gerekli olan bir hizmettir. Bağcılar petek temizleme hizmeti ile birlikte sizlere bu hizmet profesyonel olarak sağlanmaktadır. Temizlemediğiniz petekler zaman içerisinde daha çok kirlenerek yalnızca ısı kaybı değil, kombi sorunlarına da yol açabilir bu nedenle peteklerinizin düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir.

 

Sıcak kış günleri için petek temizliği yaptırın.

Petek Temizleme Hizmeti

Petekleriniz için tamamen tüm petek sistemlerinize bakarak derin ve kaliteli bir temizleme hizmeti verilmesi uzun süreli petek sorunlarına yol açmayacaktır. Kendinizin de yapabileceği petek temizleme işlemi daha yüzeysel bir temizleme olması nedeniyle uzun süreli bir işlevi olmayacaktır. Bu konuda, Bağcılar petek temizleme hizmeti ile sizlere soğuk bir kış yerine daha sıcak geçirebileceğiniz bir kış sözü veriyoruz.

Temizlenmiş peteklerle sıcak kış günleri

Petek Sorunları

Isı kaybı petek kirliliğini gösteren ilk nedenlerden biridir. Isı kaybı ilk olarak peteğin alt bölgesinde ısınmama sorunu ile birlikte ortaya çıkarak sizlerin hemen fark edeceği bir durum olmayacaktır. Bu nedenle peteklerinizin alt bölgelerini daim kontrol etmeyi unutmayınız. Petek temizliği gerektiren diğer belirti ise kirlilikte bir üst noktaya gelmiş petek hiç ısınma göstermeyecektir. Bu durum ile birlikte petek temizliği yaptırmanız artık şart gerektiren bir durum olmaktadır. Petek temizliği yaptırmamanız halinde bu durum daha da büyüyerek kombi sorunlarına yol açacaktır.

İstanbul petek temizleme

Evde Petek Temizliği

Evde petek temizliği yapmanız için gerekli adımlar;

Petek temizliğine başlamadan 30 dakika önce sistemdeki suyun soğumasını beklemek adına kombinizi kapatmanız gerekmektedir.
Su boşaltma musluğu su boşaltılır.
Kombi petekleri için bulunmakta olan kalorifer rekorları açılarak boru bağlantısı ayrılır.
Petek temizliği yapmak için bir hortum yardımı ile birlikte peteklerinize tazyikli su temiz bir şekilde akana kadar gönderilir.
Temiz su akması ile birlikte petekleri yerine monte ederek işlemi tamamlayabilirsiniz.

 

Evde kendiniz petek temizliği yapmak istiyorsanız, belirli kurallara uymanız gerekmektedir. Ancak unutmayın ki evde kendinizin yapacağı petek temizliği uzun süreli bir işlem olmayacaktır. Bu nedenle profesyonel bir hizmet almanız gerekmektedir. Bağcılar petek temizleme hizmeti ile sizlere bu hizmeti profesyonel olarak sunmaktayız. Bizleri bu noktada tercih etmeniz halinde sizlere tamamen profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Bağcılar petek temizliği hizmeti için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul petek temizleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir