İLETİŞİME GEÇİN

İstanbul Petek Temizleme Servisi - Kaliteli Hizmet Profesyonel Ekibimizle Sizinleyiz
Kadıköy Petek Temizleme

İstanbul Petek Temizliği

Petekler kış aylarında ev içi sıcaklığını artırarak ısı dengesini sağlayan ürünlerdir. Petek temizliği de verimli bir ısı kaynağı alabilmeniz adına önemli bir durumdur. Temizlenmemiş bir petek zaman içerisinde istenilen ısıyı veremeyerek verimli bir ısı kaynağı oluşturmayacaktır. İstanbul petek temizliği ile sizlere Anadolu ve Avrupa yakasında olmak üzere farklı ilçelerde hizmet vermekteyiz .

İstanbul petek temizleme ile birlikte ısı kaybı yaşamadan soğuk kış günlerini rahat bir şekilde geçirin.

Petek Temizliği

Düzenli ısı alışverişi olan eviniz içerisinde zaman içerisinde yeterli ısı alınamaması durumunda ilk akla gelen kombi sorunları olmaktadır. Yetkili servisler tarafından bakımı yapılacak olan kombiniz evinize hiçbir ısı vermeme sorunu ile karşınıza çıkabilmektedir. Ev içerisindeki ısı kaybı için petek kontrolü yaparak petek temizliği durumunu kontrol etmeniz gerekmektedir.

Sıcak kış günleri için petek temizliği yaptırın.

Petek ve Kombi Arızası

Kombi ve petek sistemi aynı sistem üzerinde işlemektedir. Kombi ve petek arızası bu nedenle birleşik olarak bir arızalanma gösterir. Temizlenmeyen petekler zaman içerisinde kombi ile bağlantılı borularda etki göstererek petek ve kombi arızası ortaya çıkar. Başlarda kombi üzerinde bir arıza olmasa da ilerleyen zamanlarda kombi içerisinde de arızalanma görülecektir.

İstanbul petek temizleme

İstanbul Petek Temizleme İşlemi Nasıl Yapılır?

İstanbul petek temizleme konusunda ilk yapılması gereken kombinin kapatılmasıdır.
Tesisat içerisindeki tahliye vanaları ile boşaltılır.
Sistem boşaltılması ile birlikte, kombi petekleri için bulunan rekorları açarak boru bağlantısı ayrılır.
Hortum kullanılarak kalorifer petekleri içerisine tazyikli su temiz su akana kadar gönderilir.
Temiz su akımı olduktan sonra peteği tekrar yerine monte edilmesi ile petek temizliği sonlanır. Su takviye vanası açılır ve peteklerin havası alınır.

İstanbul petek temizliği ile birlikte bu durumları profesyonel bir şekilde sizler için yapabiliriz. Petek temizliği ev içerisinde bu maddelere uyularak geçici olarak temizlenebilir. Temizlenmemiş petek soğuk kış aylarında sizlere ısı dışında başka sorunlarda çıkartabilir. Bu nedenle İstanbul petek temizliği hizmetimiz ile birlikte profesyonel olarak temizleteceğiniz peteğiniz ile birlikte uzun süre ısı kaybınız olmayacaktır.

İstanbul petek temizleme