İLETİŞİME GEÇİN

İstanbul Petek Temizleme Servisi - Kaliteli Hizmet Profesyonel Ekibimizle Sizinleyiz
petek temizleme site alt görseli

Kalorifer Peteği Temizleme

Kalorifer peteği temizleme işlemi yapılmaması, peteklerinizde ısı kaybı gözlemlenmesi anlamına gelmektedir. Petek temizliği bu nedenle oldukça önemli ve düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Petekler kirlilik durumu oluşması halinde bazı belirtiler göstermektedir. Bu belirtileri görmezden gelmeniz halinde peteğinizdeki kirlilik büyüyecek ve diğer sorunlarla sizleri baş başa bırakacaktır.

Pendik petek temizliği

Kalorifer Peteği Kirlilik Belirtileri

Kalorifer peteği ev içerisinde ısı kaynağı sağlayan bir sistemdir. Özellikle soğuk kış aylarında önemli bir yere sahip olan kalorifer peteğinin kirlenme durumu da söz konusudur. Kalorifer peteği kirlilik belirtileri olarak ilk peteğin alt kısmında ısı kaybı oluşması gözlemlenir. Bu durum peteğinizin kirlendiği anlamına gelmektedir. Peteğinizin alt kısmındaki soğukluk dikkate alınmaması halinde durum daha da büyüyerek tüm peteğin ısınmaması ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

İstanbul petek temizleme ile birlikte ısı kaybı yaşamadan soğuk kış günlerini rahat bir şekilde geçirin.

Kirli Petek Durumunda Ne Yapılmalıdır?

Peteklerinizin kirlenmesi halinde evde petek temizleme işlemi yapabilirsiniz. Ancak bu durum zahmetli ve geçici bir durumdur. Bu nedenle petek temizleme işlemi için bir profesyonelden yardım almanız gerekmektedir. Kalorifer peteği temizleme kolay bir temizleme sunmayacağı ve derin bir temizleme yapılarak sizlere uzun süre sıcaklık sağlaması için profesyonel bir petek temizleme hizmeti almanız gerekmektedir. Bu noktada kaliteli bir temizleme hizmeti ile 2 yılda bir temizleme hizmeti yaptırabilirsiniz.

İstanbul petek temizleme

Ne Sıklıkla Petek Temizlenmelidir?

Kirli bir petek ilk belirtisini göstermesi halinde fark edilmesi üzerine kısa sürede bir kalorifer peteği temizleme hizmeti sunulabilmektedir. Sunulan petek temizleme hizmetinde profesyonel bir yardım almanız halidne peteğinizi her 2 yılda bir temizletme ve bakım yaptırma durumunuz olacaktır. Evde kendinizin de temizleyebileceği petekleriniz sizlere iki yıl kadar uzun bir aralık sağlamayacaktır. Evde temizlenen peteklerde genellikle tüm sistem güzel bir şekilde temizlenememesi nedeniyle kalorifer peteği temizleme işlemi her  yıl yapılması gerekmektedir.

Help us save Africa's Pride and protect the King of the Jungle

Kalorifer peteği temizleme hizmet için yer alan uzman ekibimiz ve her zaman yapmış olduğumuz kaliteli işler nedeniyle sizlere daima iyi bir hizmet sunmaktayız. Temizleme işlemi sonrasında sizlere sağladığımız garanti ile birlikte de yapmış olduğumuz işin her zaman arkasında yer almaktayız. Kalorifer peteği temizleme hizmeti için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul petek temizleme