İLETİŞİME GEÇİN

İstanbul Petek Temizleme Servisi - Kaliteli Hizmet Profesyonel Ekibimizle Sizinleyiz
Sıcak kış günleri için petek temizliği yaptırın.

Kalorifer Petek Temizliği

Kalorifer petekleri ev içi ısıtma sistemini sağlayan en önemli ev parçalarından biridir. Özellikle soğuk kış aylarında kullanımının artması ile birlikte yanlış kullanım oranı da artmaktadır. Yanlış kullanım kombiden kaynaklanan bir durumdur. Kombinizi iyi tanımalı ve kullanımında hata yapmamalısınız. Yanlış kullanım olarak aynı zamanda kalorifer petek temizliği yapılmamış olmasıdır.

Pendik petek temizliği

Petek Kirliliği Nedir?

Kalorifer peteği kirliliği, peteklerde zaman içerisinde oluşan kirliliklerin peteklerinizde ısı kaybına neden olduğu durumdur. Kalorifer petek temizliği hizmeti ile peteklerinizi düzenli olarak temizletmeli ve kirli petek kullanımı yapmamalısınız. Petek kirliliği başta peteğin alt bölgesinde ısı kaybı gösterip önemsiz gibi gözükse de aslında oldukça önemlidir. Zaman içerisinde bu sorunlar daha da artacaktır.

Petek Temizleme

Kirli Kalorifer Peteği Sorunları

Temizlenmeyen petekler zaman içerisinde peteklerin alt bölgesinden genişleyerek tüm peteğe yayılacaktır. Bu durumda sizlere ısınmama sorununu ortaya çıkartmaktadır. Petek temizliği bu nedenle önemli bir işlemdir. Kirli kalorifer peteği sorunları arasında tüm peteğe yayılan ısı kaybı aynı zamanda kombinize de ulaşarak kombinizde arıza durumunu gösterebilmektedir.

İstanbul petek temizleme

Kalorifer Peteği Nasıl Temizlenir?

Kalorifer peteği evde kendiniz tarafından temizlenecek ise, ilk olarak kombinin kapatılması önemlidir. Kombi kapatılmaması durumunda kombinizde arızalanma meydana gelecektir. Bu nedenle temizleme işlemi yapmadan önce kalorifer petek temizliği için kapatılmalıdır. Peteklerin içerisindeki su boşaltılır ve hiç su kalmadığından emin olunması halinde petekler yerlerinden sökülerek, içi hortum yardımı ile temizlenir. Kalorifer peteği temizleme işlemi sırasında hortum yardımı ile gönderilen suyun tamamen peteği temizlediğine emin olmalısınız.

Help us save Africa's Pride and protect the King of the Jungle

Profesyonel ve kaliteli olarak sunduğumuz kalorifer petek temizliği hizmeti ile sizlere daima istediğiniz sıcaklığı sağlamak üzere hizmet vermekteyiz. Kalorifer petek temizliği hizmeti almak istemeniz halinde lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

Kadıköy Petek Temizleme