İLETİŞİME GEÇİN

İstanbul Petek Temizleme Servisi - Kaliteli Hizmet Profesyonel Ekibimizle Sizinleyiz
Petek Temizleme

Petek Temizleme

Petek temizleme hizmeti profesyonel bir ekip tarafından düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Bu işlem sayesinde peteklerinizde herhangi bir ısı kaybı ya da kombi arızasına varacak kadar büyük bir sorun oluşmayacaktır. Petek temizleme işlemleri evde kendiniz tarafından da yapılabilecek bir işlemdir. Ancak genel temizleme yapılması ve peteklerin düzgün temizlenerek uzun süreli bir ısıya sahip olması adına profesyonel bir temizleme yapılması gerekmektedir.

Kadıköy Petek Temizleme

Ne Zaman Petek Temizlenmeli?

Soğuk kış ayları dışarıda hissedildiği gibi ev içerisinde de hissedilmektedir. Evde soğuma meydana gelmesiyle birlikte kombiler açılarak ev içerisi ısıtılmaya başlanmaktadır. Ancak bazı durumlarda ev ısısı aynı kalarak herhangi bir ısınma meydana gelmeyebilir. Petek temizleme işlemi yapılmaması halinde peteklerinizin alt bölgesinde ısı kaybı meydana gelir. Bu ısı kaybı ne zaman petek temizlenmeli? sorusunun ilk cevaplarından biridir. İlk belirtilerden biri olan bu sorun temizlenmeme durumunda zamanla daha büyük problemler oluşturabilir.

Petek temizliği ile kışları sıcak geçirin.

Temizlenmeyen Petekler

Kirli olduğunun belirtilerini gösteren petekler temizlenmemesi halinde alt tarafta oluşan ısı kaybını tüm petek sistemine yaymaktadır. Bu durumda peteklerde kirliliğin arttığını ve kesinlikle temizlenmesi gerektiğini göstermektedir. Temizlenmeyen petekler zaman içerisinde tüm ısı kaybının yanında kombilerinize de zarar verecektir. Kombi arızası çoğunlukla temizlenmeyen petekler üzerinden çıktığı için petek sistemleri kombinize kadar ulaşacak ve onunda arızalanmasını sağlayacaktır.

İstanbul petek temizleme

Evde Petek Temizliği

Evde petek temizliği yapmak aslına bakıldığında kolay gibi görülen ancak oldukça zor bir işlemdir. Peteklerinizi temizlemeden önce ve temizleme sırasında dikkat etmeniz gereken birçok işlem vardır. Evde petek temizliğinde ilk olarak kombinizi kapatmanız gerekmektedir. Kombinin kapatılmasının ardından petek içerisindeki tüm suyu boşaltarak, peteğinizi bulunduğu yerden almanız gerekmektedir. Temizleme işlemine sıra geldiğinde bir hortum kullanarak petek içerisini iyi bir şekilde temizlemelisiniz. Temizleme işlemi sırasında oldukça dikkatli olmalısınız. Tamamen temizlendiğine emin olduğunuz zaman peteğinizi yerleştirerek kombinizi açabilirsiniz. Tüm bu işlemler yerine sizler için profesyonel petek temizleme hizmeti sunmaktayız.

Petek temizleme hizmeti için sizlere her zaman uzan bir ekiple profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz hizmet ile birlikte sizler için uzun süreli ısınma garantisi vererek soğuk kış günlerini sıcacık bir şekilde geçirmenizi sağlıyoruz. Petek temizleme hizmeti almak istemeniz halinde lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul petek temizleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir